Mobesko Dünyanın Mobilyası Kocaeli'de

Mobesko Dünyanın Mobilyası Kocaeli'de

MOBİLYANIN TARİHİ
 
Mobilya endüstrisinde o kadar fazla model ve renk vardır ki, bu durum doğal olarak rekabet piyasasını kızıştırmakta, her geçen gün değişen ve gelişen teknolojinin desteklerinden yararlanmak için de büyük bir pay bırakmaktadır. Durum böyle olunca evini ilk kez yenileyenler, evlenenler, eşyalarından sıkılanlar için de birçok seçenek doğmuş oluyor. Uçsuz bucaksız bir okyanus olan mobilya cenneti de kalitenin adresi, Kocaeli’nde 92 mağazası ile yer alan Mobesko’dan geçiyor. Her şeyin aynı yerde var olduğu büyük bir mobilya ülkesinden alışveriş yapmak, eminiz ki herkese eşit şekilde kolaylık sağlayacaktır.
 
Mobilyanın kelime anlamına ve tarihine baktığımız zaman milattan önceki zamanlara dek uzandığını rahatlıkla görebilmekteyiz. Bitki ve hayvan derisinden tasarlanan yatakların yapıldığını tarihçiler tarafından öğrenmekteyiz. Tabii günümüze baktığımız zaman mobilya sektörünün ne kadar geliştiğini de bu bilgi ışığında açık bir farkla görebiliyoruz. Bu durumun da en önemli nedeni sürekli ve yeniliğe ihtiyaç duyulan bir dünyada yaşadığımızdandır. Gereksinimlerin tümü insanların ihtiyaçlarından dolayı gelişerek günümüze dek taşınmış, değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün de farklılaşmaya devam etmektedir.
 
Bir de mobilya dünyasında şöyle bir durum vardır ki… Garanti süreleri 5 yıl - 10 yıl olan ürünleri almak isteyen tüketicilerle dolu bir mobilya sever topluluğu vardır. Fakat gelin görün ki özellikle kadınlarda bu durum biraz daha ileri seviyededir. Farklılık isterler.
Mobilyada farklılık, mobilya kumaş renginde değişiklik vb. gibi durumları çoğu zaman her yıl isterler. Bu yüzden de rekabet piyasası bu durumu göz önüne aldığı vakit, daha uygun fiyatlarla daha farklı ürünleri piyasaya sokmaktadır. Hem her bütçeye uygun ürünler, hem de farklılık isteyenler için uygun tasarımsal ürünlerle dolu bir mobilya ürün kartelası hazırlarlar.
 
Bu durumu mobilya severlerin yararına kullanan Mobesko, 92 mağazası ile hem kendi mobilya dünyasında tüketicilere en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunar, hem de birçok markayı tek bir yerde barındırarak tüketiciye faydalı bir platform oluşturur.
 

 
MOBİLYA TERCİHLERİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİ?
 
Evlenenleri, evini yenilemek isteyenleri bir telaş alır. Bu telaş da “evimi nasıl dekore etmeliyim? Ne tür mobilyalar almalıyım? Duvarları ne renge boyamalıyım?” gibi klasik sorulardır. Tabi bu soruların cevabı herkese göre değişebilmekte, hâl böyle olunca cevabı olmayanlar da cevap ararlar. İşte aranan cevap tam da bu yazıda…
 
Ev yenilemek için öncelikle ihtiyaç listesi yapılmalıdır. Ne alacağınıza karar verdikten sonra kalem kalem listeleyerek ürünlerin kalitesi, rengi, nereden alınacağı, fiyatları konusunda küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Size bir tüyo; Mobesko’da indirimle birlikte kaliteli tasarım ürünlerini dilediğiniz mağazada bulabilirsiniz.
 
Hadi, listemizi yapmaya salon takımlarından başlayalım. Koltuk takımları, üzerinde sık vakit geçirilen mobilyalar olduğundan dolayı öncelik verdiğimiz ilk şey kalitesi ve ürünün malzemesi olmalıdır. Sadece görsel açıdan beğenip aldığımız koltuk takımları, çok kısa bir sürede yıpranarak maddi ve manevi olarak da bizleri zarara uğratabilir. Bu yüzden seçimlerimizde öncelikle kalite diyoruz. Salon takımlarında konsol tercihlerinde de yemek masası takımına uygun renk örneği belirleyip salonumuzun genel hâlini oluşturabiliriz. TV ünitesi ve mobilya rengine göre halı modelini seçtikten sonra salonumuzu kapatıp diğer bölümlere geçebiliriz.
 
Mutfak takımları ve banyo için dolap ve beyaz eşya seçimlerinizde de Mobesko’nun birçok mağazası size destek olacaktır. İlk olarak tüm dağınıklığı ortadan kaldıran dolaplar için; evinize döndüğünüzde elinin boş olmaması için dolap ölçülerini önceden belirlemeniz gerekir. Sonrasında boyut ve renk isteğinize göre dolap ve beyaz eşya seçimleri yapılarak ev ihtiyaçlarınızın büyük bir kısmını tamamlamış olacaksınız. Banyo paspası ve mutfak halısı için de dilediğiniz renk ve modeli Mobesko’nun mağazalarında bulabileceksiniz.
 
Geldik yatak odası takımlarına. Tarzınız nedir? İlk belirlenmesi gereken bu durum, sonrasında klasik sevenler için sade ve göz yormayan tasarımlar; şaşaa sevenler için de avangart mobilyalar yatak odalarınızı süslemeye hazırdır. Bir de halımızı seçtik mi yatak odası takımları dekorasyonu da tamamdır.
 
Çocuklarımızı tabii unutmadık. Genç odası ve bebek odası takımları için de dilediğiniz tasarımlar, istediğiniz an kapınızda. Binbir çeşit olması ve fiyatları düşük olması, emin olun sizi Mobesko’dan alışveriş yapmaya ikna edecektir.
 

 
MOBESKO’DAN AL, GÖNLÜN FERAH OLSUN
 
Bebeğinin beşiğinden salondaki halına, mutfaktaki dolabından genç odası takımlarına kadar A’dan Z’ye her şeyi tek kalemde bulabileceğin Mobesko’da 92 mağaza bulunuyor. Hem fiyat uygunluğu, hem de yüksek kalite var. Dilerseniz aşağıdaki mağaza isimleri size yardımcı olacaktır:
 

 1. KÖRFEZ HALI MOBİLYA
 2. İŞBİR YATAK
 3. ENZER MOBİLYA
 4. BELLONA
 5. YATSAN
 6. SARAY HALI
 7. ETHEM MOBİLYA
 8. VİAL AKSESUAR
 9. DİVAN MOBİLYA
 10. BY AZİZ CONCEPT
 11. ABDULLAH TORUN
 12. TAÇ
 13. ANADOLU MOBİLYA
 14. ENES BEBE
 15. İSTİKBAL
 16. MİRACH MOBİLYA
 17. AKCAN MOBİLYA
 18. ANADOLU MOBİLYA
 19. CASSANİ DESİGN
 20. LİFE OFFİCE
 21. KİLİM MOBİLYA
 22. YATAŞ
 23. ÇİLEK
 24. ETHEM MOBİLYA
 25. LARESSA
 26. NİLLS
 27. ARÇELİK
 28. NDESİGN
 29. GÖNENÇ MOBİLYA
 30. DENİSSE
 31. BABEL
 32. DOĞTAŞ
 33. DADAŞ MOBİLYA
 34. ÖZDELLER BEBE
 35. MODA LİFE
 36. RAVELLİ
 37. MONDİ
 38. FİDANLI NOVAK
 39. SALONİ
 40. BUKET MOBİLYA
 41. TOKERLER
 42. RENDİ
 43. TEPE HOME
 44. AKDENİZ MOBİLYA
 45. KOLEKSİYON
 46. VELTEV
 47. DUAYEN
 48. BOBO
 49. GÜNDOĞDU MOBİLYA
 50. ODAM MOBİLYA
 51. MUBA
 52. KUPA
 53. BAŞTÜRK KARDEŞLER
 54. ÖZGÜVEN MOBİLYA
 55. ÇOKAL MOBİLYA
 56. TOKERLER BY CLASS
 57. BUTİK EV
 58. WARYA
 59. VANESSA
 60. ESCAZE
 61. CARDİN
 62. ARCİNİ
 63. HİTİT
 64. ÖZ ANADOLU
 65. LOCA
 66. İDER
 67. MASSİ
 68. SEVDİZ
 69. ALFEMO
 70. İSOR
 71. WESTERN
 72. TELESET
 73. MARK
 74. İPEK MOBİLYA
 
 
Yazımız size destek olduysa fikirlerinizi sayfamıza gelerek yorum olarak yazabilir, önerileriniz için mail atabilirsiniz.
 

Paylaş: