+ Yüzde 10 destek de MOBESKO’dan

+ Yüzde 10 destek de MOBESKO’dan

MOBESKO da Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı Enflasyonla Mücadele Programı kapsamında “En az yüzde 10 indirim” kampanyasına katıldı
 
Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinden ziyaretçi ağırlayan ve yurt dışı ihracatında da önemli bir yer kazanan MOBESKO, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı Enflasyonla Mücadele Programı kapsamında “En az yüzde 10 indirim” çağrısına kayıtsız kalmadı. 15 Ekim-31 Aralık 2018 8. Geleneksel İndirim Günleri başladı. MOBESKO, enflasyonla topyekûn mücadele için indirim miktarını yüzde 20 olarak açıkladı.
MOBESKO, TÜRKİYE’NİN YANINDA
MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul yaptığı açıklamada şunları söyledi: “MOBESKO, Türkiye’nin yanında ve her zaman devletimize destek vermektedir. Her yıl MOBESKO Ailesi olarak Geleneksel İndirim Günleri kampanyasını başlatıyoruz. Bu yıl kampanyanın 8’nci yılı. Daha önce Aralık ayında başlattığımız kampanyamızı, Bakanımız Berat Albayrak’ın açıkladığı Enflasyonla Mücadele Programı kapsamında bu yıl 45 gün erkene aldık.
İNDİRİMLER YÜZDE 20’Yİ BULACAK
Enflasyonla Mücadele için açıklanan % 10 oranına destek vermekle kalmayıp, MOBESKO olarak artı % 10 indirimi de biz uygulayacağız. En az yüzde 10 indirimin olduğu MOBESKO’da bu oran % 20’yi bulacak. Sizleri; mobilyadan beyaz eşyaya bahçe mobilyalarından ev aksesuarına kadar bir evin tüm ihtiyaçlarının karşılandığı, yüzlerce markanın bir arada bulunduğu, 92 ayrı mağazanın bir çatı altında toplandığı ve bugün bu alanda bölgenin en tanınmış markası haline gelen MOBESKO’ya bekliyoruz.”

Paylaş: