LODA Dekorasyon Ürünleri

​DEKORASYON ÜRÜNLERİ, dekorasyon, dekorasyon ürünleriŞık buluşların estetikle mekanlarda uygulanmasına dekorasyon diyoruz. Dekorasyon ürünleri sayesinde,bu estetiği mekanlarınıza taşıyarak hayat bulduruyorsanız; doğru seçim yapmışsınız demektir. Dekorasyon ürünlerinin ne kadar çok olduğuna siz bile inanamazsınız.Porselen bazlı ürünlerden, cam kristallere,sermiklerden,plastik ürünlere, ahşap naturel ürünlerden, pirinçlere,polyester ürünlerden, deri malzemelere, taş ve alçılardan,mermerlere, bronz kaidelerden,atık ya da eskimiş antika eşyalara kadar; aklımıza gelebilecek her üründen faydalanabiliriz.

Dekorasyon ürünleri dediğimizde ise; ilk aklınıza gelen biblo porselen eşyalardır.Ayrıca bu gün bazı antika oyuncakların bile; vitrinlerde dekoratif olarak sergilendiğini görmekteyiz. Dekoratif unsurlar sizin göz zevkinizde farklı şekilde canlanırken; bir başkasının zihninde hiçbirşey uyandırmayabilir. Burda somut olan; dekoratif olarak sunduğunuz objenin kabul edilebilirliği ve diğer eşyalarınızla uyumudur.

Dekoratif vazolar gibi bir objeyi evinize aldıktan sonra, içine gerçeğine çok yakın canlı görüntüsünde, yapay çiçeklerle sergilediğinizde evinizde farklı bir ambians yaratabilirsiniz.hiç aklınıza gelmeyecek eski bir 45 ‘lik plak içine yerleştirilmiş bir analog saat sayesinde, duvarlarınızda bir retro görüntü sağlarken; antika kömürlü bir ütünün içine canlı bir çiçek ekerek, herkesin dikkatini çekebilecek bir komodin görüntüsü de sağlamak sizin elinizde.

Ev dekorasyon ürünleri, evinizde sizi yansıtacak mobilyalarla beraber bir orkestranın enstrümanı gibi hareket ederek; evinizde istediğiniz görüntüyü karşınıza getirir.Huzurlu bir mekan için küçük değişiklikler yapacağınız odalarınızda, büyük farklar gösterebilirsiniz. Bazen; maddi durumlarınızın yetersizliği yüzünden değiştiremediğiniz eski bir buzdolabının üzerine, dekoratif dış kapak taktırarak herkesin çok beğeneceği, yeni bir buzdolabı görüntüsü de sağlayabilirisiniz.

Salonlarınızın havasını değiştirebileceğiniz üç boyutlu tablolardan; country mobilya takımlarınızla bütünleşebilecek eski bir kasaba tabelasına kadar evrensel bir zenginlik içinde herşeyi bulabilirsiniz.

Dekorasyon ürünlerini evinizin belli bir köşesinde de sergileyebilirsiniz.Mobilyalarınızı seçtikten sonra evinizde eklikte bir farklılık yaratmak isterseniz; bu objeleri evinizin sadece doğru yerlerinde kullanabilirsiniz.

Dekorasyon ürünlerini doğru satın almak en önemli unsurdur. Klasik bir mobilyanız var ise; klasik ürünler bakmanız gerekir. Yanlış aldığınız bir dekoratif ürün; evinizin her yerinden size sürekli sırıtarak   bakacaktır. Modern  bir eviniz varsa; objelerinizi modern seçmelisiniz.

Bazı dekorasyon ürünlerini de her yerde kullanabilirsiniz. Bunlar efektif dekorasyon ürünleridir. Mobilyalarınızın tarzı ne olursa olsun; odanıza bir başka kapı gibi açılır.Bu efektif ürünlerin başında aynalarınız gelir. Aynalarla mekanlarınızda istediğiniz derinlikleri yakalarken;  asimetrik hiçbir sıkıntı göstermeden evlerinize uyum sağlar. Dekoratif amaçlı kullandığınız masa mumları, polyester çerçeveler, mermer heykeller ve hayvan figürleri ile; Duvar maskları, farklı desenlerde abajurlar sayesinde evinizde istediğiniz farklılığı kolayca yansıtabilirsiniz. Banyo ve klozet takımlarınızın lavabo etejerlerine koyabileceğiniz dekoratif sabunluklar ve midye kabuklu havluluklarınızla; evinizin heryerinde istediğiniz dekorasyon ürünlerini kendi zevkinizle birleştirip memnuniyetle kullanabilirsiniz.
 
Paylaş: